You are currently viewing Woski wykorzystywane przez auto-detailistów

Woski wykorzystywane przez auto-detailistów

Osoby, które na co dzień zajmują się profesjonalnie dbałością o samochody wiedzą jak ważne jest dobranie odpowiednich środków. Dotyczy to zarówno karoserii, jak i wnętrza. Polecani producenci cenią swoje produkty, jednak nie zniechęca to auto – detailistów do zakupu droższych i lepszych jakościowo kosmetyków.

Wosk o dużej trwałości

wosk soft99 fussoNajwiększy problem pojawia się podczas wyboru wosku ze względu na różną specyfikację i trwałość. Nakładając powłokę woskową na samochód oczekuje się długiej ochrony przez zabrudzeniami oraz efektu spływania wody co najmniej na miesiąc. Właśnie dlatego profesjonalne warsztaty stawiają na sprawdzone specyfiki, których cena jest adekwatna do trwałości. Nałożona powłoka utrzymuje się nawet do kilku miesięcy dając cały czas spektakularny efekt. W zależności od oczekiwanego efektu można postawić na różne typy wosków. Najczęściej jednak wybiera się samochodowy wosk soft99 fusso, który zaskoczył wielu użytkowników swoją trwałością. Producenci wypuścili wersję kolorystyczną zarówno do jasnych, jak i ciemnych lakierów poprawiając ich barwę. Powłoka, która powstaje po nałożeniu specyfiku ma za zadanie utrudniać oraz ograniczać gromadzenie się brudu, a jednocześnie doskonale odprowadzać wodę.

wosk-fussoNie bez powodu na usługę woskowania w warsztatach decyduje się wielu motomaniaków. Zależy im na maksymalnie długim unikaniu zabrudzonego lakieru. Stosując wosk wystarczy tylko delikatnie opłukać samochód, by przywrócić mu świetny i żywy kolor. Poza tym powłoka jest odporna na promieniowanie UV wpływające na blaknięcie lakieru. Zapewnia ochronę i odżywia lakier jednocześnie. Soft99 dostępny jest w większości sklepów internetowych oraz sklepach stacjonarnych zaopatrzonych w sprzęt branżowy. Jego przystępna cena oraz prosty sposób nakładania zachęcają do zakupu nawet osoby niepowiązane zawodowo z lakiernictwem. Wystarczy rozprowadzić cienką warstwę za pomocą gąbki, pozostawić do wyschnięcia na około 20 minut i przetrzeć mikrofibrą, a efekt jest od razu zauważalny gołym okiem. Wosk soft99 uważany jest za jeden z najtrwalszych wosków dostępnych na rynku. Mówi się, że potrafi zachować swoje właściwości nawet do 12 miesięcy, jeśli powłoka została odpowiednio nałożona.

Oznacza to, że zaopatrujące się w niego zakłady auto – detailingu świadczą usługi najwyższej jakości, dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających kierowców. Każdy samochód może wyglądać jak nowy, kiedy tylko odpowiednio dba się o jego lakier. Konsystencja preparatu sprawia, że powierzchnia zachowuje wysoki połysk, nawet po kilku spłukaniach.