You are currently viewing Przyczepy do przewozu towarów

Przyczepy do przewozu towarów

Wiele osób decydując się na przeprowadzkę potrzebuje specjalnego pojazdu, który pomieści wszystkie meble oraz pozostałe wyposażenie. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że na rynku dostępne są profesjonalne przyczepy, które w cenie wynajmu samochodu można mieć na własność. Daje to wiele możliwości i przy najbliższej okazji nie jest potrzebny ponowny wynajem.

Przyczepa się przydaje

przyczepy ciężarowe Wystarczy raz zaopatrzyć się w przyczepkę dwuosiową, najlepiej z zabudową, aby bez względu na warunki atmosferyczne można było śmiało z niej korzystać. Przewóz towaru przyczepką nie wymaga specjalnych zezwoleń. Każdy samochód posiadający hak może wieźć za sobą załadowaną przyczepkę, pod warunkiem że nie przekracza całość 3,5 tony. Kiedy jednak potrzebna jest większa ilość miejsca na pewno przyda się duża przyczepa ciężarowa. Również występuje w wersji dwuosiowej, jednak ona sama jest w stanie przewieźć załadunek nie przekraczający 3.5 tony. W tym wypadku potrzebne są jednak prawa jazdy kategorii C, aby w pełni legalnie móc korzystać z zespołu pojazdów przekraczających wagę dozwoloną w kategorii B. Takie przyczepki zostały naprawdę solidnie wykonane z myślą o osobach, które często potrzebują własnego przewozu rzeczy. Przykładowo można za jej pomocą dowozić towar do sklepu spożywczego, czy wielu innych punktów branży hurtowej. Przyczepy są przede wszystkim odporne na uszkodzenia, warunki atmosferyczne oraz dzięki specjalnym zabezpieczeniom nie ulegają korozji. Prosta konstrukcja sprawia, że są one niemal bezawaryjne.

przyczepy ciężarowe A w przypadku małych uszkodzeń bardzo szybko można je ponownie doprowadzić do wymaganego stanu. Warto wspomnieć, że zadbano również o bezpieczeństwo w trakcje jazdy, dlatego przyczepy posiadają hamulec najazdowy, niezbędne oświetlenie oraz koło zapasowe. Przyczepy w plandekami są zdecydowanie bardziej praktyczne niż te tradycyjne, ponieważ pozwalają w każdą pogodę przewozić towar, który jest mocowany dzięki specjalistycznym uchwytom i umieszczony zostanie na powierzchni antypoślizgowej oraz wodoodpornej. Częste przewożenie ciężkich ładunków z miejsca na miejsce nie musi wcale wymagać ciągłego wynajmowania pojazdów albo zakupu własnego. Wystarczy przyczepa ciężarowa, które ładowność wynosi 3.5 tony. Posiada wszelkiego rodzaju zabezpieczenia, dostosowana do każdych warunków pogodowych z najbardziej wytrzymałą konstrukcją gwarantuje długoletnie użytkowanie.

Dzięki temu firmy mogą zaoszczędzić dość sporo pieniędzy zaopatrując się w przyczepy, a nie samochody dostawcze. W każdej chwili przyczepę pod względem rozmiarów oraz wielkości kół można dopasować do swoich wymagań, co jednak zdecydowanie wydłuży czas realizacji zamówienia.