You are currently viewing Foteliki samochodowe dla dzieci Recaro

Foteliki samochodowe dla dzieci Recaro

Wybór fotelika samochodowego dla dziecka jest kwestią bardzo ważną, której nie można odkładać na później. Od tego bowiem zależy bezpieczeństwo naszej pociechy. Ogromny wybór dostępnych fotelików samochodowych nie ułatwia rodzicom tego zadania. Dlatego tak istotne jest, aby wiedzieć co dla naszego maleństwa będzie najlepsze.

Fotelik zapewniający bezpieczeństwo

recaro fotelik dla dziecka	Z pomocą przychodzi marka recaro – fotelik dla dziecka powinien być przede wszystkim bezpieczny. Recaro jest znaną i cenioną niemiecką firmą, z bogatym doświadczeniem, która dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i trosce o najmłodszych pasażerów dostarcza na rynek polski wielu ciekawych i, co najważniejsze, bezpiecznych modeli fotelików samochodowych. Asortyment firmy obejmuje foteliki dla dzieci od urodzenia aż do dwunastego roku życia, a więc zapewnia bezpieczną jazdę małym pasażerom przez cały okres, w którym muszą oni podróżować w specjalnych fotelikach. Ich produkty dostępne są w rozsądnej cenie i posiadają innowacyjne rozwiązania, zapewniające bezpieczeństwo dzieciom, potwierdzone wysokimi notami w zderzeniowych testach bezpieczeństwa ADAC. Jedną ze stosowanych przez producenta form zabezpieczeń jest zaawansowany system ochrony bocznej ASP. System ten polega na tym, że główka dziecka chroniona jest wysokimi bokami przed bocznymi uderzeniami. W wielu fotelikach samochodowych marki Recaro istnieje możliwość mocowania ISOFIX.

recaro fotelik dla dziecka	Jest to najlepszy i najpopularniejszy system mocowania fotelików. Isofix składa się z dwóch uchwytów znajdujących się między siedziskiem a oparciem fotela (przymocowanych bezpośrednio do konstrukcji pojazdu), do których mocuje się fotelik. Foteliki dla dzieci Recaro stworzone są z materiałów absorbujących energię uderzenia (a jednocześnie przewiewnych), posiadają wysokie ściany fotelików i zagłówków oraz niezsuwające się z ramion pasy. Ich stabilna i trwała konstrukcja pozwala na wieloletnie bezpieczne użytkowanie. Każdy fotelik dla dziecka Recaro spełnia europejskie normy bezpieczeństwa zgodnie z europejską dyrektywą ECE R44/04. Firma Recaro, znajdująca się od ponad stu lat na rynku, wytwarza nie tylko klasyczne foteliki dla dzieci, ale też produkty kompatybilne z wózkami marki Recaro czy modele zatwierdzone do używania w samolotach.

Bezpieczeństwo i komfort podróżowania dziecka zależy od jakości fotelika samochodowego, w którym dziecko będzie podróżowało. Warto więc wybrać taki model fotelika, który będzie z jednej strony spełniał ważne wymogi bezpieczeństwa, a z drugiej- będzie dopasowany do pociechy i zapewni jej komfort w trakcie podróżowania.