You are currently viewing Czy myjnia jest dobrym pomysłem na biznes?

Czy myjnia jest dobrym pomysłem na biznes?

Zastanawiając się nad otworzeniem własnego biznesu, mamy zwykle wiele pomysłów i czasami ciężko wybrać ten, który będzie niósł ze sobą największe zyski. Jedną z opcji, która może generować spore dochody, jest otwarcie myjni samochodowej.

Otwarcie własnej myjni

Myjnia samochodowaW dzisiejszych czasach niemal każdy ma samochód – czasami na jedną rodzinę przypadają dwa, a nawet trzy pojazdy. Ich regularna pielęgnacja jest konieczna, aby auta prezentowały się estetycznie, co zawsze ma znaczenie dla właścicieli. Myjnie samochodowe bez problemu znajdą więc klientów. Polski producent myjni dla pojazdów poleca przede wszystkim samoobsługowe myjnie bezdotykowe, gdyż wykorzystują one najnowsze technologie, które pozwalają na szybkie i kompleksowe czyszczenie auta. Jeżeli zależy nam na stosowaniu indywidualnych rozwiązań, warto zwrócić się do producenta, który charakteryzuje się elastycznym podejściem do budowy myjni i bez problemu wdraża wskazówki klienta do przygotowywanego projektu myjni bezdotykowej. Wielu producentów myjni oferuje kompleksowe usługi – począwszy właśnie od wykonania projektu, poprzez przeprowadzenie prac budowlanych, aż po nadzór autorski na miejscu inwestycji.

Myjnia samochodowaDecydując się na budowę myjni samochodowej, mamy do wyboru konstrukcję prostą lub rozbudowaną. W przypadku konstrukcji prostej, tworzone są trzy stanowiska dla samochodów. Taka myjnia sprawdzi się wówczas, gdy mamy do dyspozycji jedynie niewielki teren, na przykład gdzieś w centrum miasta. Jeżeli mamy do zagospodarowania większą przestrzeń, wówczas możemy wybrać nowoczesne rozbudowane myjnie, które wykorzystują bardziej zaawansowane rozwiązania techniczne. W dużych miastach dobrze sprawdzi się myjnia z sześcioma stanowiskami. Profesjonalna myjnia bezdotykowa pozwala na przeprowadzenie automatycznego mycia, które składa się z kilku etapów: na samym początku pojazd jest czyszczony za pomocą szczotki z obrotową głowicą, która sięgnie w każdy zakamarek. Podczas czyszczenia wykorzystuje się bezpieczne dla karoserii detergenty – szampony zwykłe oraz zmiękczające. Dzięki temu usuwane są nawet najsilniejsze zabrudzenia. Możliwe jest też wybranie programu oprysku – czyszczenie polega wówczas na użyciu wody pod wysokim ciśnieniem, z dodatkiem płynu myjącego. Niezależnie od wybranej opcji, w każdej sytuacji możemy liczyć na uzyskanie czystej, lśniącej karoserii auta.

Myjnie bezdotykowe pozwalają pozbyć się każdego rodzaju zabrudzeń, nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz pojazdu – dzięki nowoczesnym odkurzaczom. Dzięki prowadzeniu kompleksowych usług, z pewnością szybko zdobędziemy stałych klientów.